Skip to content Skip to footer

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА ЖІНОК РІВНЕНЩИНИ

Рожко Марія Аркадіївна

Керівник

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Громадська організація «Спілка жінок Рівненщини» заснована 28 лютого 1994 року. За свою багаторічну історію організація зарекомендувала себе як активний учасник суспільного життя Рівненщини.

Сьогодні «Спілка жінок Рівненщини» розвиває нові напрямки діяльності, запрошує до співпраці рівнян різного віку та з різними захопленнями. Організація працює із соціально-вразливими категоріями населення, зокрема з внутрішньо переміщеними особами.

Основні напрямки діяльності «Спілки жінок Рівненщини» – це психоемоційна підтримка та неформальна освіта.

Восени 2023 року «Спілка жінок Рівненщини» стала членом Коаліції «Рівненщина 1325» і підписала Меморандум про співпрацю. Членство у Коаліції відкриває перед організацією нові можливості для партнерства, взаємодії та навчання.

З перших днів війни організація здійснює волонтерську роботу, допомагаючи українським захисникам та захисницям. 5 грудня 2023 року, у Міжнародний день волонтерів, організація придбала два дрони за кошти, які пожертвували її членкині. Ці дрони відразу поїхали на передову.

Наразі колектив впроваджує проєкт «Сприяння ГО та ініціативним групам у виконанні обласного плану дій на виконання Резолюції 1325 у Рівненській області». В рамках цього проєкту вже проведено навчально-методичний семінар на тему «Ігрові технології, як засіб психоемоційної підтримки та формування безпекового мислення в роботі громадських та підтримуючих організацій». Методичні семінари також відбудуться у громадах Рівненської області.

Нещодавно завершився навчальний курс з опанування ІТ навичок проєкту «Інтеграція ВПО в життя громади шляхом опанування навичок ІТ». У курсі взяли участь понад 200 внутрішньо переміщених осіб.

«Спілка жінок Рівненщини» – це активна та ініціативна організація, яка відіграє важливу роль у розвитку Рівненщини. Організація допомагає жінкам та дівчатам реалізовувати свій потенціал, а також сприяє зміцненню миру та безпеки в регіоні.

https://gromadyrivne.blogspot.com/2023/12/blog-post_39.html

 

/

ГО СПІЛКА ЖІНОК РІВНЕНЩИНИ

Новини

IMG_172066894
Спілка жінок Рівненщини відвідала поранених воїнів у міській лікарні №2
28 червня 2024 року членкині Спілки жінок Рівненщини відвідали міську лікарню №2, де наразі проходять...
Screenshot_20240620_151706_Facebook
Посилення підтримки жінок: у Рівному презентовано Гендерний профіль та План дій
12 червня 2024 року в Рівному відбулася презентація Гендерного профілю та Гендерного плану дій Рівненської...
IMG_171691770167
500 000 гривень для ЗСУ: Рівненські жінки провели грандіозний благодійний аукціон "Україні і Героям слава!"
Спілка жінок Рівненщини спільно з Міжнародним благодійним фондом “Незламна українська нація”,...