10 липня 2024 року громадська організація «Спілка жінок Тернопільщини» презентувала новий проєкт з фінансової грамотності під назвою «Фінансова безпека для кожного». Проєкт буде…
Спілка жінок Буковини та студенти Буковинського державного медичного університету (БДМУ) протягом липня 2024 року неодноразово відвідували Чернівецький військовий госпіталь, щоб підтримати моральний дух…
8 липня 2024 року Росія завдала чергових жорстоких ударів по Україні. Один із них – безпрецедентний ракетний удар по Національній дитячій спеціалізованій лікарні…
2 липня 2024 року Спілка жінок України долучилася до зусиль з підвищення обізнаності про сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом (СНПК), яке стало жахливою…
28 червня 2024 року членкині Спілки жінок Київщини здійснили чергову волонтерську поїздку на Донецький напрямок, щоб підтримати захисників.
Завдяки небайдужості та щедрості українців,…
Від початку війни українці щодня демонструють свою єдність та небайдужість. Не оминають цю благородну місію і жінки, які всіма можливими способами допомагають нашим…
28 червня 2024 року Спілка жінок Житомирщини повідомила про те, що завдяки спільним зусиллям та небайдужості жителів Житомира вдалося зібрати кошти на дрон…